Nowa sala fitness w naszym hotelu

Sala treningowa w Hotelu Victoria

Sala wyposażona jest w 4 rowery profesjonalne i zachęca do treningów zorganizowanych w małych grupach do 4 osób wzajemnie się mobilizujących jak i samotnych treningów.

Na sali są 2 platformy wibrujące na których można wykonać trening całego ciała oraz roletic do rozmasowania i rozluźnienia mięśni.

Ćwicząc na platformie wibracyjnej mobilizujesz wytwarzanie w naturalny sposób produkcję kolagenu w skórze oraz włókien elastynyujędrniasz i odmładzasz swoją skórę. Pozwala to na szybkie pozbycie się Celulitu. Urządzenie szybko spala tłuszcz pod skórą co nie jest łatwe nawet przy intensywnym wysiłku.

Jeśli lubisz jazdę na rowerze, poszukujesz dobrej metody na spalanie kalorii i zdrową aktywność fizyczną to rowerek spinningowy jest idealnym rozwiązaniem. Ćwiczenia na rowerkach są idealną formą treningu aerobowego. Spinning sprzyja zachowaniu dobrej sylwetki, a pierwsze efekty ćwiczeń można zauważyć już po około dwóch tygodniach. W ciągu godziny jazdy na rowerze stacjonarnym można spalić ok. 800 kcal. Nasza sala treningowa wyposażona jest w telewizor z funkcją smart dzięki czemu słuchając muzyki możemy narzucić sobie pewne tempo ćwiczeń co dodatkowo motywuje, sprzyja efektywnemu treningowi, a przy okazji pozwala nam czerpać podwójną radość z treningu.

Trening na rowerach stacjonarnych jest kierowany do każdej grupy wiekowej. Ćwiczenia na rowerach są świetne dla początkujących adeptów zdrowego trybu życia jak bardzo zaawansowanych sportowców z treningami interwałowymi.

Wszyscy bez względu na wiek młodsi czy starsi mogą trenować na rowerze stacjonarnym. Rower jest szczególnie polecany dla kobiet w ciąży. Trening na rowerku jako jeden z niewielu w sporcie nie obciąża stawów kolanowych oraz pozwala poprawić wytrzymałość całego organizmu i korzystnie wpływa na naszą kondycję. Jazda na rowerze zwiększa siłę i elastyczność mięśni a szczególnie wzmacnia i kształtuje mięśnie nóg i pośladków. Regularna jazda na rowerze poprawia pracę serca, obniża poziom złego cholesterolu, leczy nadciśnienie, zwiększa mineralizację kości i ich masę przeciwdziałając pojawieniu się osteoporozy.

Co ważne! Po treningu na rowerkach wspomóż regenerację mięśni spalając tłuszcz na naszych platformach wibracyjnych.

Już teraz

Dokonaj rezerwacji