Przeżyj niezapomniane chwile

Hotel kaszuby

Hotel Victoria na Kaszubach to idealne miejsce na spędzenie urlopu z rodziną. Położony w Bolszewie, w malowniczym rejonie Kaszub Hotel oferuje szeroki zakres usług i pakietów dla osób odwiedzających. Posiadamy wiele udogodnień dla podróżujących, wysoki standard pokoi i oferowanych przez nas rozwiązań takich jak sala bankietowa, organizacja przyjęć i uroczystości, atrakcje dla dzieci i wiele innych. Przeżyj wspaniałe chwile z bliskimi i odwiedź nasz Hotel – Kaszuby są jednym z niewielu miejsc w Polsce, gdzie poczuć można prawdziwą naturę i odpocząć od zgiełku i hałasu.

Relaks dla duszy i ciała

hotel spa kaszuby 

Nasz Hotel posiada w swojej ofercie wiele udogodnień. Jednym z nich jest położone na terenie obiektu SPA. Decydując się na urlop na Kaszubach w Hotelu Victoria, możesz liczyć na szereg zabiegów i pakietów rewitalizacyjnych.

Korzystając z naszego SPA doświadczysz relaksu zarówno dla ciała jak i umysłu przez zabiegi z zakresu odnowy biologicznej, zabiegów kosmetycznych czy też jacuzzi. Nasz Hotel ze SPA na Kaszubach to odpowiednie miejsce na odpoczynek zarówno w podróży służbowej jak i urlop z rodziną i dziećmi.

 

Pakiet
wiosenny

już od

269 zł

za osobę

Pakiet
rewitalizujący

już od

753 zł

za osobę

2 dniowy pakiet
dla zakochanych

już od

385 zł

za osobę

poznaj nasz

 hotel z basenem KASZUBY

Jeżeli wybierasz się na Kaszuby i szukasz Hotelu z Basenem, to nasz obiekt jest idealnym wyborem. Na terenie Hotelu posiadamy kompleksowy basen i Aquapark, w którym zarówno dorośli jak i dzieci znajdą coś dla siebie. Znajdziesz tutaj atrakcje takie jak: basen z masażami, zjeżdżalnie, sauny (fińską oraz parową) czy wanny z hydromasażem. Ponadto, prowadzimy zajęcia z nauki pływania dla dzieci oraz zajęcia z aerobiku wodnego. 

Poznaj nasze Menu

RESTAURACJA kaszuby

Podczas pobytu w naszym Hotelu, macie Państwo możliwość skorzystania z oferty naszej restauracji – proponujemy sporządzoną przez naszego szefa kuchni kartę dań. Nasz wykwalifikowany personel i kuchnia dołożą wszelkich starań, by mogli państwo skosztować klasycznych dań w ciekawych odsłonach. Posiadamy także wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć, bankietów i uroczystości takich jak I Komunia Święta czy studniówki. Gwarantujemy, że w razie potrzeb menu zostanie dostosowane do potrzeb gości i odwiedzających.

jedyny taki dzień

Wesele kaszuby

Ślub to jedyny taki dzień w życiu każdego człowieka, dlatego warto przeżyć go w cudownej atmosferze i pięknym miejscu. Wesele na Kaszubach to spełnienie marzeń – Hotel Victoria oferuję organizację uroczystości. Nasza sala weselna na Kaszubach to idealne miejsce, w którym Młoda Para przeżyje ten niepowtarzalny dzień. Hotel Victoria to idealne miejsce na wesele na Kaszubach. Nasz wykwalifikowany personel dołoży wszelkich starań, by cała ceremonia przebiegła po myśli Młodej Pary.